Majšperk - trenutna napoved 20° ° 3m/s J 85% 06:11:04 19:46:10 Nastavi kot privzeto mesto

Vremensko okno

Vreme.net vam ponuja brezplačno storitev, s katero si lahko oblikujete in namestite vremensko okno za izbrani kraj.

Bayern in Arsenal v Zagrebu

V Monacu so opravili žreb skupin za Ligo prvakov. Branko Ilić in Jan Oblak se bosta pomerila v skupini C.

Preberi več
Chaves z zmago v vodstvu, Mohorič odstopil zurnal24

Chaves z zmago v vodstvu, Mohorič odstopil

Esteban Chaves (Orica GreenEDGE) je zmagovalec šeste etape. S tem je tudi prevzel vodstvo v skupnem seštevku, saj je prehitel Toma Dumoulina (Giant – Alpecin), ki je današnjo etapo končal na tretjem mestu. Matej Mohorič, (Cannondale – Garmin) je odstopil ter končal z dirko.

Preberi več
Še dva Avstrijca pri zmajih zurnal24

Še dva Avstrijca pri zmajih

Po Rolandu Kaspitzu, ki je postal prvi Avstrijec v zgodovini pri Olimpiji, sta enoletno pogodbo z zeleno-belimi podpisala še branilca Kristof Reinthaler in Fabian Scholz.

Preberi več
Strela še enkrat ugnala Gatlina zurnal24

Strela še enkrat ugnala Gatlina

Jamajški superzvezdnik Usain Bolt je šesti dan 15. svetovnega atletskega prvenstva v Pekingu osvojil še zlato v teku na 200 metrov.

Preberi več
Kampl v Betis ali Bayer? zurnal24

Kampl v Betis ali Bayer?

Slovenski reprezentant ima tudi pri Thomasu Tuchelu omejeno minutažo in bi se do konca prestopnega roka lahko preselil.

Preberi več
Za 2.620 evrov prekrškov zurnal24

Za 2.620 evrov prekrškov

22-letni voznik iz okolice Ptuja je storil več prometnih prekrškov, poleg tega je imel v vozilu doma izdelano hladno orožje.

Preberi več
Trstenjakova svetovna prvakinja zurnal24

Trstenjakova svetovna prvakinja

Slovenska judoistka Tina Trstenjak je na svetovnem prvenstvu v Astani osvojila naslov svetovne prvakinje v kategoriji do 63 kilogramov.