Slovenj Gradec - trenutna napoved 15° 16° 2m/s S 83% 06:11:51 19:51:18 Nastavi kot privzeto mesto

Vremensko okno

Vreme.net vam ponuja brezplačno storitev, s katero si lahko oblikujete in namestite vremensko okno za izbrani kraj.

Verbič v Ligi prvakov, Rostov šokiral Ajax

Slovenski nogometaš Benjamin Verbič se je s Kobenhavnom uvrstil v skupinski del Lige prvakov. Po podaljšku si je napredovanje v elitno evropsko tekmovanje priigral tudi Dinamo Zagreb, za katerega je celo tekmo odigral Petar Stojanović.

Preberi več
Slovenci v zadnji četrtini strli Makedonce zurnal24

Slovenci v zadnji četrtini strli Makedonce

Slovenska košarkarska reprezentanca tudi po osmih pripravljalnih tekmah pred začetkom kvalifikacij za evropsko prvenstvo ne pozna poraza.

Preberi več
''Žal nam v Sloveniji drugi ne pomagajo'' zurnal24

''Žal nam v Sloveniji drugi ne pomagajo''

Pred povratnim obračunom odločilnega kroga kvalifikacij za Ligo Evropa je za uradno stran mariborskega kluba spregovoril tudi Zlatko Zahović.

Preberi več
Tako se Američani norčujejo iz Srbov zurnal24

Tako se Američani norčujejo iz Srbov

Ameriška javnost se posmehuje nemoči srbskih košarkarjev, ki so v finalu olimpijskega turnirja izgubili s 66:96 proti reprezentanci Združenih držav Amerike.

Preberi več
Tako so si izpogajali svobodo zurnal24

Tako so si izpogajali svobodo

Ameriški plavalec James Feigen je razkril podrobnosti pogajanj med njegovimi odvetniki in brazilskimi oblastmi, ki so mu odvzele potni list in ga zadržale v Rio de Janeiru.

Preberi več
Belgijec potrdil formo, Atapuma v rdečem zurnal24

Belgijec potrdil formo, Atapuma v rdečem

Belgijski kolesar Gianni Meersman, član ekipe Etixx-QuickStep, je bil najhitrejši v ciljnem sprintu pete etape dirke po Španiji, ki se je po 171,3 km končala v Lugu.

Preberi več
Slovenci ''obsedeli'' pred televizorji zurnal24

Slovenci ''obsedeli'' pred televizorji

Nedavno končane olimpijske igre v Braziliji so v Sloveniji pritegnile veliko navijačev pred televizijske sprejemnike.

Preberi več
Luka Zahović se vrača v Maribor! zurnal24

Luka Zahović se vrača v Maribor!

Luka Zahović, sin športnega direktorja Maribora Zlatka Zahovića, se za eno leto vrača v štajersko prestolnico.

Preberi več
Fabjan izpolnil predolimpijsko obljubo zurnal24

Fabjan izpolnil predolimpijsko obljubo

Slovenski tvorec judoističnih uspehov Marjan Fabjan je po štirih dneh prišel do cilja pohoda od Celja do Brezij na Gorenjskem.