Nova Gorica - trenutna napoved 17° 19.3° 0m/s V 88% 03:20:12 18:45:29 Nastavi kot privzeto mesto
Pregovor dneva

Kdor kaže svojo denarnico, komaj čaka, da ostane brez nje.

Vremensko okno

Vreme.net vam ponuja brezplačno storitev, s katero si lahko oblikujete in namestite vremensko okno za izbrani kraj.

Nole in Rafa naprej, Serena oddala niz

Prvi igralec sveta Novak Đoković je v tretjem krogu s 6:4, 6:4, 6:4 premagal 19-letnega Avstralca Thanasija Kokkinakisa. Še manj težav z uvrstitvijo v osmino finala sta imela Andy Murray in devetkratni zmagovalec Rafael Nadal.

Preberi več
Marguč v finale, poraz Zormana zurnal24

Marguč v finale, poraz Zormana

Rokometašem Barcelone so se v finalu lige prvakov pridružili igralci Veszprema.

Preberi več
Arsenal razbil Villo za 12. zvezdico zurnal24

Arsenal razbil Villo za 12. zvezdico

"Topničarji" so po večletni pokalni suši že drugič zapored dvignili pokal FA in postali najuspešnejše moštvo v zgodovini tekmovanja (4:0).

Preberi več
Maribor doma remiziral, Olimpija izgubila zurnal24

Maribor doma remiziral, Olimpija izgubila

Nogometaši Maribora in Luke Koper so se v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim rezultatom 0:0.

Preberi več
Maribor, Celje, Koper, Domžale v Evropo zurnal24

Maribor, Celje, Koper, Domžale v Evropo

Gorica je v zadnjem krogu Prve Lige premagala Zavrč (4:0), vendar jo za obstanek med elito čakajo dodatne kvalifikacije, saj je bila Krka boljša od Radomelj (1:0).

Preberi več
Kopitar po sledeh Mazejeve in Prevca zurnal24

Kopitar po sledeh Mazejeve in Prevca

Praznovanja v Ljudskem vrtu, kjer se je Maribor na tekmi s Koprom veselil naslova državnega prvaka, se je udeležil tudi najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar.

Preberi več
Aruju 20. etapa, Contador pred skupno zmago zurnal24

Aruju 20. etapa, Contador pred skupno zmago

Italijan Fabio Aru je zmagovalec zahtevne, gorske 20. etape dirke po Italiji s ciljem v Sestrieru.

Preberi več
Ne manjka niti akvarij za morske pse zurnal24

Ne manjka niti akvarij za morske pse

Ameriški košarkarski zvezdnik Kobe Bryant je za luksuzno vilo v okrožju Newport Coast iztržil rekordnih 6,1 milijona ameriških dolarjev.

Preberi več
Če ne pride Mohamed h gori ... zurnal24

Če ne pride Mohamed h gori ...

Ker hčerki ni mogel zagotoviti ogleda finalne tekme pokala FA med Arsenalom in Aston Villo, je skrbni oče doma pripravil improvizirano klubsko trgovino londonskega velikana.