Ljubno - trenutna napoved 3.3° 3m/s JZ 69% 06:43:14 15:19:00 Nastavi kot privzeto mesto
Sunki vetra: 9.3 m/s 4.5 m/s 3.4 m/s
Smer vetra: 243° (JZ) 225° (JZ) 233° (JZ)

Vremensko okno

Vreme.net vam ponuja brezplačno storitev, s katero si lahko oblikujete in namestite vremensko okno za izbrani kraj.

Po mnenju tatov je avto leta ...

V letu 2014 so avtomobilski tatovi največkrat ukradli Volkswagnovega golfa, v promet sta šla tudi Renaultova modela megane in clio.

Preberi več
Bi raven trebušček? Stran z žvečilkami! zurnal24

Bi raven trebušček? Stran z žvečilkami!

Blazinic na trebuhu se težko znebimo, ker se na tem območju ne kopiči le maščoba, ampak tudi odvečna voda.

Preberi več
zurnal24

"Guardiola mu ni ponudil priložnosti"

Napadalec Bojan Krkić očitno še vedno ni prebolel odhoda iz Barcelone, kjer mu takratni trener Pep Guardiola ni ponudil prave priložnosti. 24-letnik trenutno nosi dres angleškega Stokea.

Preberi več
Veseli december na dolenjskih cestah zurnal24

Veseli december na dolenjskih cestah

Policisti na Dolenjskem in v Posavju so imeli ta konec tedna precej dela predvsem z opitimi vozniki in ostalimi udeleženci v prometu. Eden je celo ležal na tleh na vozišču.

Preberi več
CR7: zurnal24

CR7: "Upam, da lahko to ponovimo"

Po sobotni zmagi proti San Lorenzu (2:0), ki jim je prinesla naslov svetovnih klubskih prvakov, so v taboru madridskega Reala dvignili že četrto lovoriko v tem koledarskem letu.

Preberi več
Collinsa spolno nadlegovala starejša ženska zurnal24

Collinsa spolno nadlegovala starejša ženska

Stephen Collins iz serije Sedma nebesa. Za svoja pedofilska nagnjenja krivi starejšo žensko.

Preberi več
Colorado slavil po devetih serijah loterije zurnal24

Colorado slavil po devetih serijah loterije

Na tekmah lige NHL, ki so jih onstran Atlantika igrali ponoči po slovenskem času, je kar štirikrat odločal dodatni del igre. Najdlje je hokejski večer trajal v Detroitu, kjer je Colorado zmagal po devetih serijah kazenskih strelov, le eno manj pa je za zmago proti Edmontonu potreboval Dallas.

Preberi več
Zmaga Dragića, Udrih klonil pri Jamesu zurnal24

Zmaga Dragića, Udrih klonil pri Jamesu

Slovenski košarkar Goran Dragić je s svojim Phoenixom v gosteh premagal Washington s 104:92. Slovenski reprezentant je za Phoenix, ki je prekinil niz šestih zmag Washingtona, v 31 minutah dosegel 16 točk, ob tem pa imel še šest skokov, štiri podaje in ukradeno žogo.