Podčetrtek - trenutna napoved 6.3° 3m/s SZ 87% 04:05:41 17:48:13 Nastavi kot privzeto mesto
Pregovor dneva

Moder človek varčuje s časom in z besedami.

Vremensko okno

Vreme.net vam ponuja brezplačno storitev, s katero si lahko oblikujete in namestite vremensko okno za izbrani kraj.

Žagar zmagal na kaotični dirki

Z današnjo dirko na osrednjem nogometnem stadionu v Varšavi se je začela nova sezona svetovnega prvenstva v speedwayu.

Preberi več
Marquez že ujel pravo formo zurnal24

Marquez že ujel pravo formo

Svetovni motociklistični prvak Španec Marc Marquez (Honda) bo s prvega mesta začel nedeljsko dirko za VN Argentine v elitnem razredu motoGP.

Preberi več
Novo mesto za Zmaje ostaja zakleto zurnal24

Novo mesto za Zmaje ostaja zakleto

Košarkarji Krke so v tekmi 7. kroga Lige Telemach za prvaka premagali Union Olimpijo s 67:57 (19:12, 36:29, 50:41).

Preberi več
Encijani poraženi doma zurnal24

Encijani poraženi doma

Slovenska reprezentanca v ragbiju je v Ljubljani na tekmi evropskega pokala narodov v skupini 2C izgubila proti Luksemburgu z 11:14

Preberi več
Naslov Chelseaja le še  vprašanje časa zurnal24

Naslov Chelseaja le še vprašanje časa

Nogometaši Chelseaja so na derbiju 32. kola na Stamford Bridgu premagali Manchester United (1:0) in si tako rekoč že zagotovili naslov angleškega prvaka.

Preberi več
Vettel spet meša štrene Mercedesu zurnal24

Vettel spet meša štrene Mercedesu

Četrto preizkušnjo formule 1 v sezoni 2015 v Bahrajnu bosta v nedeljo iz prve vrste začela Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) in Nemec Sebastian Vettel (Ferrari).

Preberi več
Maribor izgubil v Velenju, zmaga Celjanov zurnal24

Maribor izgubil v Velenju, zmaga Celjanov

Nogometaši velenjskega Rudarja so pred domačimi gledalci šokirali državne prvake in se veselili velike zmage 2:0 (1:0). Vijoličasti imajo po tem spodrsljaju na lestvici samo še štiri točke prednosti pred Domžalami.